Среда, 24.04.2019, 07:55
Приветствую Вас Гость | RSS

Відділ освіти, молоді і спорту Білозерської РДА

Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Банери

Україні-25

Розроблено логотип відзначення 25-ї річниці проголошення незалежності України

 
  Згідно з Указом Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України», Кабінету Міністрів доручено утворити у місячний строк Організаційний комітет з підготовки та відзначення зазначеної події, визначивши його співголовами прем'єр-міністра і главу Адміністрації Президента, а також залучивши до його складу представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, громадських об'єднань. Уряд за участю Організаційного комітету має розробити у тримісячний строк та затвердити план заходів із відзначення 25-ї річниці незалежності України.
  Зокрема, 23 серпня 2016 року до Дня Державного прапора України передбачається офіційна церемонія урочистого підняття українського стяга та проведення різних заходів, спрямованих на популяризацію державних символів України.
  З нагоди Дня Незалежності України, 24 серпня 2016 року, зокрема, планують урочистості в місті Києві за участю керівництва держави, представників органів державної влади й органів місцевого самоврядування, громадськості, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, науковців, творчої інтелігенції, духовенства. Програма заходів також має включати покладення квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, учасників Революції гідності та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.
  Крім того, передбачено проведення інформаційних, наукових, просвітницьких, культурних та інших заходів, присвячених історії здобуття Україною незалежності, видатним історичним особистостям та сучасним діячам українського державотворення, захисникам Батьківщини, які нині відстоюють суверенітет держави та її європейський вибір.
  Уряду разом із Національним банком доручено вжити заходів для виготовлення та випуску в обіг ювілейної монети на відзнаку 25-ї річниці незалежності України. Кабінет Міністрів також має забезпечити випуск поштової марки і конверта, присвячених вказаній події, та здійснення спецпогашення поштової марки.
  Окремо указом доручено уряду разом з обласними та Київською міською державними адміністраціями вжити невідкладних заходів щодо вирішення проблемних питань соціального захисту осіб, які отримали інвалідність внаслідок участі у Революції гідності та в антитерористичній операції на Донбасі, родин загиблих учасників Революції гідності та АТО, а також забезпечувати надання державної підтримки борцям за незалежність України у XX столітті та громадянам, які сьогодні відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України.
  Міністерство освіти і науки разом з Українським інститутом національної пам'яті має забезпечити проведення завершального етапу конкурсу «Як зробити історію України цікавою для молоді» та нагородження переможців.
  Міністерству закордонних справ доручено організувати запрошення до участі в урочистостях з нагоди 25-ї річниці незалежності України представників іноземних держав, дипломатів та української діаспори; а також вжити додаткових заходів для донесення до міжнародної спільноти об'єктивної інформації про історичні події українського державотворення та про сучасні події, спрямовані на відстоювання незалежності й територіальної цілісності України, протидію агресії з боку Росії.
  Міністерство інформаційної політики має, зокрема, забезпечити створення медійних проектів, спрямованих на утвердження позитивного іміджу України у світі та популяризацію української культури.
  Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Службі безпеки та органам місцевого самоврядування доручено вжити заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення заходів з нагоди 25-ї річниці незалежності України.
  Обласні та Київська міська державні адміністрації, зокрема, повинні забезпечити розроблення та реалізацію регіональних планів заходів із підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України, а також сприяти розвитку волонтерського руху та релігійних організацій, що надають підтримку особам, які втратили здоров'я і працездатність внаслідок участі в Революції гідності, в АТО на Донбасі та родинам загиблих осіб з їхнього числа.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
...